خرید و فروش عینک فریم بنفش

خرید و فروش عینک فریم بنفش در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار ارسال فوری عینک فریم بنفش لیست عینک فروشی ها و مراکز فروش عینک فریم بنفش


فروشگاه راین اپتیک
 تلفن: 09134456026
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-21» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
عینک سازی ‌وعینک فرو شی سان اپتیک
 تلفن: 09123680031
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - ساوجبلاغ
اگر شما هم به کار خرید و فروش عینک و مشاغل مرتبط مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «عینک روز» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

 عینک فریم بنفش

عینک فریم بنفش یک نوع عینک است که فریم (قاب) آن بر رنگ بنفش طراحی شده است. این نوع عینک‌ها معمولاً دارای لنزهایی با رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف هستند که در دسته‌بندی فریم‌های بنفش قرار می‌گیرند. طراحی بنفش فریم‌ها ممکن است در بخش‌های مختلف فریم، از جمله میله‌ها و محیط فریم، مشخص باشد.

بعضی از ویژگی‌های عینک فریم بنفش عبارتند از:

طراحی جذاب: فریم‌های بنفش اغلب دارای طراحی جذاب و زیبا هستند که می‌توانند توجه و جلب نظر را به خود جلب کنند.

متنوع بودن: عینک‌های فریم بنفش معمولاً در انواع و اشکال مختلف، از جمله فریم‌های بزرگ، کوچک، دایره‌ای، مستطیلی و ... طراحی می‌شوند.

گزینه‌های لنز متنوع: این عینک‌ها معمولاً دارای لنز‌های متنوع با رنگ‌های مختلفی می‌باشند که با طراحی فریم بنفش ترکیب شده‌اند.

استفاده در مد و فشن: عینک‌های فریم بنفش به عنوان یک اکسسوری مد محسوب می‌شوند و در جوامع مختلف به ویژه در دنیای مد و فشن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

محافظت در برابر آفتاب: بعضی از عینک‌های فریم بنفش دارای لنزهای ضدآفتاب و محافظتی برای حفظ دید در برابر اشعه‌های مضر آفتاب هستند.

عینک‌های فریم بنفش ممکن است در مدل‌ها و طراحی‌های مختلف موجود باشند و انتخاب یکی از آنها وابسته به سلیقه و نیاز شخصی است.