خرید و فروش عینک فریم نوک مدادی

خرید و فروش عینک فریم نوک مدادی در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار ارسال فوری عینک فریم نوک مدادی لیست عینک فروشی ها و مراکز فروش عینک


فروشگاه راین اپتیک
 تلفن: 09134456026
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-21» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
عینک سازی ‌وعینک فرو شی سان اپتیک
 تلفن: 09123680031
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - ساوجبلاغ
اگر شما هم به کار خرید و فروش عینک و مشاغل مرتبط مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «عینک روز» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

عینک فریم نوک مدادی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

عینک فریم نوک مدادی همانند هر نوع عینک دیگر، برخی ویژگی‌ها و عناصر طراحی را ممکن است داشته باشد. این ویژگی‌ها ممکن است بسته به نوع و سبک عینک، برند، و سلیقه شخصی شما متغیر باشند. اما در کل، برخی از ویژگی‌های معمولاً مد نظر در عینک فریم نوک مدادی عبارتند از:

طراحی فریم نوک مدادی: ویژگی اصلی این نوع عینک، فریم با طراحی نوک مدادی است. این شکل فریم می‌تواند به صورت ساده یا پیچیده باشد و بسته به سلیقه شما انتخاب شود.

جنس فریم: مواد متنوعی برای ساخت فریم‌های عینک استفاده می‌شود، از جمله فلز، پلاستیک، چوب و غیره. انتخاب جنس فریم بسته به سلیقه شما و نیازهای سبک زندگیتان مهم است.

رنگ: عینک‌های فریم نوک مدادی در رنگ‌های مختلف موجود هستند. انتخاب رنگی که به سلیقه شما می‌خورد و با سبک شما هماهنگ است، می‌تواند اهمیت داشته باشد.

اندازه و شکل: اندازه فریم و شکل آن نیز باید با شکل صورت شما همخوانی داشته باشد. این شامل اندازه عرض، ارتفاع و فاصله بین دو عینک است.

راحتی: عینک باید راحت بر روی صورت نشسته و نهایتاً به چشمان شما متناسب باشد. همچنین، وجود نوک‌های مدادی نباید به صورت ناخوشایندی به گوشه‌های چشمان دخیل شود.

ضخامت و وزن: فریم نباید خیلی ضخیم یا سنگین باشد تا از راحتی استفاده کنید و در عین حال ظاهری شیک داشته باشد.

محافظت UV: اطمینان حاصل کنید که عینک دارای فیلتر UV می‌باشد تا چشمان شما را از اشعه‌های مضر خورشید محافظت کند.

قبل از خرید، مهم است که از یک فروشگاه معتبر خرید کنید و عینک را امتحان کنید تا مطمئن شوید که به سلیقه و نیازهای شما می‌پردازد و مناسب است.