خرید و فروش عینک با لنز نایلونی

خرید و فروش عینک با لنز نایلونی خرید عینک بدون واسطه بصورت مستقیم خرید و فروش عینک با قیمت عمده عینک فروشی های تهران و شهرستان ها


فروشگاه راین اپتیک
 تلفن: 09134456026
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-21» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
عینک سازی ‌وعینک فرو شی سان اپتیک
 تلفن: 09123680031
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - ساوجبلاغ
اگر شما هم به کار خرید و فروش عینک و مشاغل مرتبط مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «عینک روز» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

عینک با لنز نایلونی
عینک با لنز نایلونی یا همچنین به آن عینک با لنز پلی‌کربناتی (Polycarbonate) نیز گفته می‌شود. لنزهای پلی‌کربناتی یا نایلونی، نوعی لنزهای ساخته شده از مواد پلیمری هستند که به علت خواص و ویژگی‌های خاص خود، در عینک‌های تجاری و عینک‌های دیگر به کار می‌روند.

لنزهای پلی‌کربناتی یا نایلونی دارای مزایای زیر هستند:

سبکی و مقاومت: لنزهای پلی‌کربناتی نسبت به لنزهای گلسی (شیشه‌ای) سبکتر هستند و در نتیجه بر روی صورت راحت‌تر قرار می‌گیرند. همچنین، این لنزها مقاومت بالایی در برابر شکستن و ترکیدن دارند که آنها را مناسب برای استفاده در فعالیت‌های ورزشی یا فعالیت‌های با خطر بالا می‌کند.

ایمنی: لنزهای پلی‌کربناتی بسیار مقاومتر از لنزهای گلسی به ضربه هستند. این لنزها معمولاً با استفاده از فناوری‌های ضدضربه تقویت می‌شوند و می‌توانند در مواجهه با ضربات قوی و شوک‌های مکانیکی محافظت کنند.

جذب پرتوهای مضر: لنزهای پلی‌کربناتی می‌توانند پرتوهای مضر اشعه ماوراء بنفش (UV) را جذب کنند و به چشم از آنها محافظت کنند. این ویژگی آنها را به گزینه مناسبی برای استفاده در آفتاب سوزان و محیط‌هایی با تابش نور بالا می‌کند.

شفافیت بالا: لنزهای پلی‌کربناتی شفافیت بالایی دارند و توانایی انتقال نور به خوبی را دارا هستند. این به معنای ترسیم دقیق تصاویر و کاهش انکسار نور است که باعث بهبود کیفیت بینایی می‌شود.

لنزهای پلی‌کربناتی برای عینک‌های آفتابی، عینک‌های تحت تأثیر قرار گرفتن در فعالیت‌های ورزشی و همچنین عینک‌های محافظ کاربردهای بسیاری دارند. در هر صورت، قبل از انتخاب لنزهای خاص برای عینک‌های خود، بهتر است با یک متخصص یا عینکساز مشورت کنید تا بهترین گزینه را برای نیازهای خاص شما پیدا کنید.