خرید و فروش عینک امپریو آرمانی

خرید و فروش عینک امپریو آرمانی خرید عینک امپریو آرمانی بدون واسطه بصورت مستقیم خرید و فروش عینک با قیمت عمده عینک فروشی های تهران و شهرستان ها


فروشگاه راین اپتیک
 تلفن: 09134456026
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-21» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
عینک سازی ‌وعینک فرو شی سان اپتیک
 تلفن: 09123680031
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - ساوجبلاغ
اگر شما هم به کار خرید و فروش عینک و مشاغل مرتبط مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «عینک روز» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

عینک امپریو آرمانی

عینک امپریو آرمانی یکی از محصولات معروف و با کیفیت در زمینه عینک‌های طبی و آفتابی است که توسط برند معروف "Giorgio Armani" تولید می‌شود. برای تشخیص عینک امپریو آرمانی اصل از جعلی، باید به برخی ویژگی‌ها توجه کنید:

لوگوی برند: عینک‌های امپریو آرمانی اصل باید دارای لوگوی برند "Emporio Armani" یا "EA" باشند که به طور واضح و دقیق بر روی یکی از طرفین عینک قرار دارد. لوگوی برند باید با دقت و به شکل واضح بر روی عینک حک شده باشد.
کیفیت ساخت: عینک امپریو آرمانی اصل باید از مواد با کیفیت و با دقت ساخته شده باشند. اجزای عینک مانند قاب، عدسی، پلی، و سایر قسمت‌ها باید با دقت و با استفاده از مواد با کیفیت تولید شده باشند و هیچ گونه عیب یا نقصی نداشته باشند.
شماره مدل: برخی از عینک‌های امپریو آرمانی اصل دارای شماره مدل یا کد محصول هستند که باید با دقت بررسی شود. این شماره معمولاً بر روی پل یا داخل قاب عینک نوشته شده است.
جعبه و لوازم جانبی: عینک امپریو آرمانی اصل همراه با یک جعبه مخصوص، دستمزد، کیف تمیز کننده و گاهی اوقات کارت اصالت می‌آید. اطمینان حاصل کنید که تمامی لوازم جانبی به همراه عینک وجود دارد و کیفیت آن‌ها نیز با کیفیت عینک مطابقت دارد.
قیمت: قیمت عینک امپریو آرمانی اصل باید بازاریابی شود. اگر قیمت عینک بسیار پایین‌تر از قیمت بازار است، ممکن است عینک جعلی باشد.
با این ویژگی‌ها به طور دقیق می‌توانید عینک امپریو آرمانی اصل را از جعلی تشخیص دهید و از خرید مطمئنی برخوردار شوید.