خرید و فروش عینک براساس سن

خرید و فروش عینک براساس سن خرید عینک بدون واسطه بصورت مستقیم خرید و فروش عینک با قیمت عمده عینک فروشی های تهران و شهرستان ها

عینک براساس سن

فروشگاه راین اپتیک
 تلفن: 09134456026
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-21» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
عینک سازی ‌وعینک فرو شی سان اپتیک
 تلفن: 09123680031
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «عینک روز» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «عینک روز»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش عینک،فروشگاه های عینک،عینک فروشی ها و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - ساوجبلاغ

 سایر دسته های عینک براساس سن

اگر شما هم به کار خرید و فروش عینک و مشاغل مرتبط مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «عینک روز» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

عینک براساس سن
انواع عینک بر اساس سن می‌توانند متفاوت باشند. برخی از انواع عینک بر اساس سن عبارتند از:

1. عینک بزرگسالان: این نوع عینک برای افراد بالغ و بزرگسالان طراحی شده است. آنها معمولاً شامل مدل‌های مختلفی از عینک‌های شمسی، عینک خواندن و عینک تجمیعی هستند.

2. عینک کودکان: این نوع عینک برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است. آنها معمولاً دارای طراحی متناسب با سایز و شکل صورت کودکان و لنز‌های محافظ دارند.

3. عینک نوزادان و کودکان کوچک: این نوع عینک برای نوزادان و کودکان کوچک تا سن چند سالگی استفاده می‌شود. آنها معمولاً دارای طراحی و مواد ایمنی برای جلوگیری از صدمات و آسیب به چشم کودکان هستند.

4. عینک نیمه قاب: این نوع عینک برای افرادی است که نیاز به تصحیح بینایی دارند و به دنبال ظاهری مدرن و زیبا هستند. آنها معمولاً شامل قابی است که فقط بخش بالایی یا پایینی عینک را محدود می‌کند.

این تنها چند نمونه از انواع عینک بر اساس سن هستند و هر کدام برای نیازها و سن‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. برای انتخاب صحیح عینک، بهتر است با دندانپزشک یا متخصص بینایی مشورت کنید.